niedziela, 15 września 2013

Weekendowe grzechy

Witam po przerwie spowodowanej wyjazdami i weekendem.
W piątek wykorzystałam fakt, że odwiedziła nas moja mama i udałam się z M. do kina.
No i zaczęło się.. zjadłam popcorn, w dodatku bardzo mi smakował, bo nie jadłam go już strasznie długo.
Poza tym jem regularnie a mój organizm co 3h sam upomina się o jedzenie.
Uwzględniając Wasze sugestie postanowiłam zmienić formę bloga i zamiast dodawać kilka notek dziennie - będę pisać raz, wieczorem.
Dodam też więcej informacji dot. moich aktywności i używanych kosmetyków, które jak pewnie wiecie potrafią skutecznie poprawić kondycję naszej skóry.
W mojej łazience są i takie, które poprawiają nastrój, ale o tym kiedy indziej
- teraz uciekam z psem na spacer.
Miłej końcówki weekendu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz