poniedziałek, 20 stycznia 2014

Witam po przerwie;-)

Ostatnio tak dużo się u mnie działo, że zwyczajnie nie znalazłam czasu na blogowanie, ale.. jest przełom, więc witam po przerwie:)
1. Znalazłam w sobie prawdziwą motywację.
2. Znalazłam kompankę w moim odchudzaniu, którą jest Beatka z bloga orimamanaobcasach na którego was serdecznie zapraszam, bo co prawda w diecie jestem konsekwentna, ale z pisaniem jak widzicie to u mnie dość słabo - obiecuję zatem poprawę!
Doświadczyłam już tego wielokrotnie, że od motywacji się zaczyna i na niej również się kończy. Wygląda na to, że nigdy w zasadzie nie miałam jej aż tak silnej aż do 5 stycznia 2014r. bo to jest właśnie dla mnie przełomowy dzień od którego wystartowałam na nowo. Wystartowałam świadoma, z celem określonym w czasie, z kalendarzem Ewy Chodakowskiej w ręku i wizją tego jak będę wyglądać 9 marca 2014r. i jak będę wyglądać w czerwcu 2014r.
W marcu wybieramy się z dziewczynami z zespołu www.oripolska.pl na szkolenie do Katowic pt. "Kobieta niezależna", w czerwcu natomiast jadę na zjazd rodzin z forum dzieciowego.
Zdjęcia które sama sobie zrobiłam i mam w komórce skutecznie odstraszają mnie od sięgania po słodycze. W katalogu Oriflame pojawiły się batony proteinowe po które sięgam codziennie do popołudniowej herbaty. Codziennie staram się też zaliczyć chociażby rozgrzewkę z Ewą Chodakowską a 2-3 razy w tygodniu oglądam ulubiony serial pocąc się na orbitreku. Niby niewiele, a waga leci w dół, więc zbliżam się do wymarzonej piątki z przodu. Jeszcze tylko 3,4kg.
Mam nadzieję, że Tobie Nowy Rok rozpoczął się równie ambitnie i że jesteś bardziej konsekwentna niż ja we wrześniu;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz